KONST / Litografier / Färglitografi 15763037
nr 1576 3037
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 55/100, daterad 1975, "Vinö, Loftahammar", mm;29x40 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 november 2023
kl 18:17:41
5/11 17:18:16
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg